POMYSŁ NA UDANY WIECZÓR PANIEŃSKI W WARSZAWIE
MUZYCZNA MEDYTACJA – PRYWATNY KONCERT HANDPANOWY

Szukasz niezapomnianego sposobu na spędzenie wieczoru panieńskiego? Chcesz zrelaksować się i nabrać energii przed wielkim dniem? A może po prostu masz ochotę na niecodzienne doznania muzyczne i duchowe? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealną propozycję!

Zapraszamy cię na wyjątkowy wieczór panieński z prywatnym koncertem, muzycznej medytacji w wykonaniu duetu handpanowego HANDSCAPE. Handpan to nowoczesny instrument perkusyjny, który wydobywa z siebie hipnotyzujące, rezonansowe dźwięki. Muzyka handpanu wprowadza w stan głębokiego relaksu, skupienia i harmonii. Jest to idealna muzyka do medytacji, jogi, masażu czy po prostu odpoczynku od codziennego zgiełku.

HANDSCAPE to duet, który tworzy niepowtarzalne kompozycje na handpanach, łącząc różne style i inspiracje. Ich muzyka jest pełna emocji, nastroju i koloru. HANDSCAPE zagra dla ciebie i twoich przyjaciółek prywatny koncert, który potrwa około 45 minut. Będzie to nie tylko słuchanie, ale także uczestnictwo w muzycznej podróży, która pobudzi wasze zmysły i wyobraźnię.

Koncert będzie połączony z warsztatami oddechowymi, które nauczą was, jak prawidłowo oddychać, aby poprawić wasze samopoczucie, zdrowie i urodę. Nauczymy was technik oddechowych, które pomogą wam się zrelaksować, oczyścić umysł, zredukować stres i napięcie. Oddech to klucz do harmonii ciała i duszy, a my pokażemy wam, jak go wykorzystać.

Dla uczestniczek wieczoru panieńskiego przewidziany jest także poczęstunek ze świeżych owoców i lampki wina. Będzie to okazja do podzielenia się wrażeniami, pogadania i pośmiania się w miłym towarzystwie.

CENA I REZERWACJE:
Koszt takiego wieczoru panieńskiego to tylko 800 zł, dla maksymalnie 12 osób.

Nie czekaj na lepszą okazję, bo takiej nie znajdziesz! Spędź wieczór panieński z muzyczną medytacją i handpanem, a poczujesz się jak w raju!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 210 942 lub adresem e-mail kontakt@vivacuba.pl i zapytaj o szczegóły.

 

medytacja oddech wieczór panieński w Warszawie pomysł na wieczór panienski prywatny koncert relaksacyjny joga boho style Viva Cuba Dance Studio chill muzyka nażywo wieczór relaksacji warsztaty oddychania

Translate »