Viva Cuba Dance Studio - najlepsza szkoła tańca w Warszawie

Viva Cuba Dance Studio powstało w 2011 roku z inicjatywy Kuby Makowczyńskiego i Ewy „Żaby” Kiljańskiej. Chcieli się oni w ten sposób podzielić z innymi swoją pasją i miłością do tańców latynoskich. Dziś w Viva Cuba możecie wybierać spośród wielu stylów tanecznych, począwszy od baletu, poprzez jazz, hip-hop, dancehall czy reggaeton. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych, które chcą doskonalić swoją technikę. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze, która zawsze służy pomocą.

Zajęcia odbywają się w trzech klimatyzowanych, kolorowych salach. W naszej przestrzeni trenują zespoły, które mogą się pochwalić sukcesami w międzynarodowych zawodach tanecznych: Gun Shot, Bashy Crew, Kllbo oraz Skill Fanatikz. 

Viva Cuba Dance Studio - najlepsza szkoła tańca w Warszawie

Viva Cuba to nie tylko szkoła tańca, ale miejsce w którym zawiązują się przyjaźnie na całe życie. Ciepła atmosfera, sympatyczna recepcjonistka oraz możliwość poczęstowania się kawą czy herbatą sprawiają, że chce się tu wracać! Bądź częścią tej społeczności i dołącz do Viva Cuba!

 

 

 

 

 

Translate »