<  Wstecz

Piotr Wójcik

zdjęcie dla Piotr Wójcik

Przygodę z tańcem rozpocząłem mając 1,5 roku wygrywając swój pierwszy turniej tańca nad polskim morzem. W wieku 5 lat rodzicie zapisali mnie na zajęcia z tańca towarzyskiego, gdzie pod okiem trenerów nabierałem doświadczenia i entuzjazmu do tego pięknego sportu. Mając 12 lat zostałem Vice Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i finalistą w tańcach standardowych. Od tamtego okresu moja kariera taneczna weszła na najwyższy poziom. Wraz z moją partnerką jeździliśmy po całej Polsce by rywalizować z najlepszymi parami oraz szkolić się u najwybitniejszych trenerów.
Od dziecka byłem zafascynowany tańcem. W swojej karierze próbowałem wielu stylów. Szczególnie dobrze wspominam zajęcia z baletu, które dały mi dobre podstawy do innych stylów tanecznych. Najwięcej przyjemności dawały mi z kolei zajęcia z salsy. Myślę, że żaden styl nie jest mi obcy.
Uwielbiam próbować tanecznych nowości i tak właśnie rozpocząłem przygodę z shuffle dance. Moje zaangażowanie i chęć szybkiego progresu przełożyła się na ogromny sukces. Można powiedzieć że jestem freakiem w temacie shuffle dance 😅. Dają mi one ogromną przyjemność. Jeśli chcesz poczuć tą energię którą przekazuję na treningach to serdecznie zapraszam.

Translate »