<  Wstecz

Agata Kulesza

zdjęcie dla Agata Kulesza

Tancerka zakochana w latynoskich rytmach. Jej miłością jest przede wszystkim reggaeton i samba brazylijska – tańce te dają jej niesamowitą energię i radość, którą dzieli się na zajęciach ze swoimi kursantami. Szkoli się także w takich technikach jak: salsa, tańce afrokubańskie, dancehall, twerk.

Od wielu lat rozwija swoje umiejętności taneczne na warsztatach u polskich i zagranicznych instruktorów. Na swoim koncie ma liczne występy dla telewizji (m.in. TVN – „Dzień dobry TVN”, „Projekt Plaża”; TVP1 – „Kawa czy herbata?”) oraz pokazy na terenie całej Polski. Współpracuje z formacją Viva Brasil, z którą zgłębia tajniki samby brazylijskiej, salsy, dancehallu i reggaetonu. Obecnie szkoli się także na instruktora fitness.

Na jej zajęciach najważniejszy jest uśmiech, energia i zaangażowanie. Stara się nauczyć swoich podopiecznych jak czerpać radość z muzyki oraz jak poprzez ruch wyrażać swoje emocje. Spodziewajcie się, że podczas zajęć nie tylko zarazicie się jej pasją, ale także porządnie się zmęczycie!

 

Translate »