Taneczne Wakacje w Viva Cuba
Tydzień 2 | 8-12 lipca 2019

UWAGA! Ważna informacja dotycząca wszystkich zajeć:

1. Do wszystkich zajęć można dołączyć w dowolnym momencie!

2.  O wstępie na zajęcia decyduje kolejność przyjścia.
(radzimy zatem nie spóźniać się i przychodzić ok 10 min wcześniej)

3. W trosce o wasz komfort i czystość na sali,
bardzo prosimy wszystkich o zmianę obuwia przed wejściem na salę.

4. W Viva Cuba nie ważne ile masz lat 🙂
Jeśli masz ochotę tańczyć – TAŃCZ!

Godzina / Data


PONIEDZIAŁEK 8.07.2019

18:00 – 19:00 DANCEHALL
Michalina Rudek
REGGAETON
Kuba Makowczyński
SAMBA BRAZYLIJSKA
Agata Kulesza
19:00 – 20:00 STRETCHING
Ewa Żaba Kiljańska
VIDEOCLIP
Kuba Makowczyński
TWERK
Aga Białoń
BASHY CREW
grupa zamknięta
Michalina Rudek
20:00 – 21:00 MODERN
Michał Góral
HIP HOP
Francuz
CHOREO
Frycek
BASHY CREW
grupa zamknięta
Michalina Rudek
BATUCADA
nauka gry na bębnach brazylijskich
2 godziny
zajęcia taneczno – rytmiczne
Kuba Makowczyński

Godzina / Data


WTOREK 9.07.2019

18:00 – 19:00 DANCEHALL
QUEEN

Ula Fryc
REGGAETON
Ewa Żaba Kiljańska
RAGGA
Weronika Otrębska
GUN SHOT
Monika
grupa zamknięta
19:00 – 20:00 STRETCHING
SZNURKI

& SZPAGATY
Ewa Żaba Kiljańska
AFRO
Kuba Makowczyński
TWERK
Aga Białoń
FULL A VIBE
grupa zamknięta
20:00 – 21:00 MODERN
Michał Góral
SALSA FOOTWORK
ON2
Kuba Makowczyński
HIP HOP
Francuz
FULL A VIBE
grupa zamknięta
21:00 – 22:00 SALSA KUBAŃSKA W PARACH P3
Ewa & Kuba
     

Godzina / Data


ŚRODA 10.07.2019

17:00 – 18:00 SOCA
Come Fi Body

Ula Fryc
STRETCHING
Ewa Żaba Kiljańska
 
18:00 – 19:00 DANCEHALL QUEEN
Aga Białoń
SALSA SOLO
Ewa Żaba Kiljańska
WAACKING
Justyna
BASHY CREW
grupa zamknięta
Michalina Rudek
19:00 – 20:00 DANCEHALL
Michalina Rudek

ZAJĘCIA ODWOŁANE
REGGAETON
Kuba Makowczyński
SAMBA BRAZYLIJSKA
Agata Kulesza
20:00 – 21:00 MODERN
Michał Góral
HIP HOP
Francuz
IZOLACJE
Kuba Makowczyński
21:00 – 22:00 SALSA KUBAŃSKA W PARACH
poziom początkujący od zera
Ewa & Kuba
     

Godzina / Data


CZWARTEK 11.07.2019

18:00 – 19:00 DANCEHALL
Michalina Rudek
BALET
Agnieszka
Gerlach – Stasieluk
WAACKING
Justyna
19:00 – 20:00 STRETCHING
SZNURKI

& SZPAGATY
Ewa Żaba Kiljańska
REGGAETON
Kuba Makowczyński
DANCEHALL QUEEN
Aga Białoń
20:00 – 21:00 MODERN
Michał Góral
SOCA
Come Fi Body
Ula Fryc
CHOREO
Frycek

Godzina / Data


PIĄTEK 12.07.2019

18:00 – 19:00 STRETCHING
Ewa Żaba Kiljańska
DANCEHALL
Monika
19:00 – 20:00 REGGAETON
Kuba Makowczyński
MODERN
Michał Góral

 

Translate »